Šibenik

Polasci iz Srbije
Polazak stanice Utorak Nedelja Dolazak
Beograd / Autobuska stanica, peron 23 Beograd 08:00 08:00 Šibenik / Autobuska stanica
Sremska Mitrovica 09:10 09:10
Sisak 13:25 13:25
Petrinja 13:37 13:37
Glina 13:59 13:59
Slunj 15:15 15:15
Obrovac 17:20 17:20
Benkovac 17:48 17:48
Šibenik 18:33 18:33
Polasci iz Šibenika
Polazak stanice Petak Nedelja Dolazak
Šibenik / Autobuska stanica Šibenik 19:00 19:00 Beograd / Autobuska stanica
Benkovac 19:47 19:47
Obrovac 20:17 20:17
Slunj 22:30 22:30
Glina 23:50 23:50
Petrinja 00:14 00:14
Sisak 00:28 00:28
Sremska Mitrovica 04:45 04:45
Beograd 05:55 05:55

* Red vožnje se primenjuje od 01.09.2017.

Cene karata
Beograd Sremska Mitrovica
stanica Jedan pravac Povratna karta Jedan pravac Povratna karta
Sisak 2950 DIN 4750 DIN 2400 DIN 3850 DIN
Petrinja 3080 DIN 4850 DIN 2750 DIN 4300 DIN
Glina 3080 DIN 4850 DIN 2750 DIN 4300 DIN
Slunj 3200 DIN 5150 DIN 3300 DIN 5050 DIN
Obrovac 4200 DIN 6700 DIN 4000 DIN 6400 DIN
Benkovac 4200 DIN 6700 DIN 4000 DIN 6400 DIN
Šibenik 4600 DIN 7300 DIN 4400 DIN 7000 DIN
Deca do 4 godine - bez sedišta gratis
Deca od 4 do 10 godina 30% Popust

* Cenovnik se primenjuje od 01.07.2015.

Informacije i rezervacije na telefon

Beograd, “FUDEKS” Balkanska 47 : + 381 11 7620255

Pančevo, Svetog Save 2 : +381 13 333406

Požarevac, Moše Pijade BB, Tržni centar “Novi Dom” – lokal 17 : +381 12 400-453

Šibenik : +385 97 608 1417, +385 98 266 084 i +385 99 216 5777