C R N A  G O R A  2017.

AUTOBUSKI PREVOZ

 

POLASCI IZ SRBIJE:

* Pančevo u 19:00 Autobuska stanica Pančevo, peron 10

* Beograd u 19:45 Beogradska autobuska stanica, peron 23 (od 20.07.2017. –  peron 4)

DESTINACIJE:

Sutomore, Čanj, Petrovac, Budva, Kotor, Bijela, Baošići, Đenovići, Kumbor, Zelenika, Meljine, Herceg Novi, Igalo.

POLASCI:

10.06. 14.06. 16.06. 17.06. 19.06. 20.06. 23.06. 24.06.  a posle toga svakoga dana do 31.08. Polasci u septembru biće otvarani prema potrebi.

Putnicima nudimo kvalitetnu uslugu koja podrazumeva luksuzne, kompletno opremljene autobuse i profesionalne vozače.

CENE KARATA ZA POLAZAK IZ BEOGRADA

( za decu priložiti fotokopiju zdravstvene knjižice)

*Cenovnik se primenjuje od 01.07.2017.

CENE KARATA ZA POLAZAK IZ  PANČEVA

( za decu priložiti fotokopiju zdravstvene knjižice)

*Cenovnik se primenjuje od 22.05.2017.

*Za ulazak u R. Crnu Goru potrebno je :

  • Za punoletne osobe – važeća lična karta ili pasoš;
  • Za decu školskog uzrasta – važeći dokument sa fotografijom (đačka knjižica, pasoš, lična karta);
  • Za mlađa maloletna lica (deca predškolskog uzrasta) – izvod iz matične knjige rođenih (trajni – original) ili pasoš;
  • Ukoliko maloletna osoba putuje bez roditelja ili samo sa jednim roditeljem neophodna je saglasnost roditelja overena u sudu ili opštini.

U slučaju nepoštovanja gore navedenih odredbi, fizička lica plaćaju kaznu u iznosu od 25.000 do 50.000 dinara i Fudeks d.o.o. ne snosi nikakvu zakonsku i materijalnu odgovornost ukoliko putnik bude vraćen ili zadržan na graničnom prelazu.

STANICE I VREME POLASKA IZ CRNE GORE

IGALO                16:00       PROŠIRENJE NA KRAJU IGALA PREKO PUTA „EKO” PUMPE

HERCEG NOVI 16:20       AUTOBUSKA STANICA

MELJINE           16:25       STANICA GRADSKOG PREVOZA, STOVARIŠTE KNJAZ MILOŠ

ZELENIKA        16:25       STANICA GRADSKOG PREVOZA, CENTAR, KOD CARINSKE ZONE

KUMBOR           16:30       MAGISTRALA, PROŠIRENJE KOD SKRETANJA ZA KUMBOR

ĐENOVIĆI         16:30       KOD POŠTE, STANICA GRADSKOG PREVOZA

BAOŠIĆI             16:30       RESTORAN „DELI RADIVOJE”

BIJELA               16:40       CENTAR, PUMPA KOD BRODOGRADILIŠTA

KOTOR              17:30       AUTOBUSKA STANICA

BUDVA               18:00      AUTOBUSKA STANICA

PETROVAC       19:00       AUTOBUSKA STANICA

ČANJ                  19:15     MAGISTRALA, STANICA GRADSKOG PREVOZA

SUTOMORE      19:30     MAGISTRALA, AUTOBUSKA STANICA “TARA”